آمار وب سایت دوستداران شیث رضایی: صفحه اصلی
ثبت نام کنید !  برای استفاده از تمام امکانات ثبت نام کنید
نام کاربری:    کلمه عبور:   
Saturday 25 October 2014
چگونه خط خوردن از لیست 18نفره به خروج از لیست تیم تعبیر شد
شنبه 3 آبان 1393 - 23:50:17

همانطور که دیروز علی لطیفی به تسنیم گفت موضوع خارج کردن اسم شیث از لیست راه آهن سوءتفاهمی بوده که برای سرپرست این تیم به وجود آمده است. در همین راستا امروز حمید استیلی در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس گفت اینکه بهنام ابوالقاسم‌پور روز گذشته چنین اظهار نظری انجام داده بود به این دلیل بود که از وضعیت شیث مطلع نبود و او فقط شیث را به دلیل مصدومیت از لیست 18نفره بازی با سپاهان کنار گذاشته و نه لیست کلی بازیکنان. مهدی حسینی نسب، مربی راه آهن هم در این رابطه به ورزش سه گفت در بازی با سپاهان به دلیل اینکه مدافع نداشته اند ابوالقاسم‎پور می‌ خواسته برای پر کردن نیمکت، شیث مصدوم را در لیست قرار دهد اما استیلی مانع این کار شده و سوءتفاهمات بعدی به وجود آمده است.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات0      نسخه مناسب برای چاپ
Friday 24 October 2014
روز پرخبر شیث/ از اشتباه سرپرست تا تکذیب استیلی و کشف یک متد جدید
جمعه 2 آبان 1393 - 23:53:11

سرپرست راه آهن امروز اشتباه بسیار عجیبی درباره مدافع تیمش مرتکب شد که سرمربی این تیم را ناگزیر به واکنش و تکذیب نمود. ماجرا از این قرار بود که ابوالقاسم‌پور در گفت و گو  با دو خبرگزاری تسنیم و فارس مدعی شد که نام شیث رضایی به دلیل تداوم مصدومیت این بازیکن در نیم فصل از لیست راه آهن خارج خواهد شد. در همین راستا، ورزش سه با اعلام اینکه شیث دیروز با در دست داشتن ام آر آی خود در تمرین راه آهن حضور داشته و درباره وضعیتش به کادر فنی توضیح داده از فرا رسیدن روزهای تلخ برای کاپیتان سابق پرسپولیس و نیاز به گشتن دنبال یک تیم جدید خبر داد. حمید استیلی در واکنش به این شایعات ضمن تکذیب خبر کنار گذاشتن مدافع تیمش به خبرگزاری ایسنا گفت که شیث پس از انجام عمل جراحی و طی کردن دوران نقاهت به تمرینات راه آهن بازمی‌گردد. سرمربی راه آهن در گفت و گو با کاپ ضمن اشاره به اشتباه ابوالقاسم‌پور از اضافه شدن شیث به تمرینات در زمان تعطیلات 50روزه لیگ خبر داد. در همین رابطه مربی راه آهن هم در گفت و گو با تسنیم ضمن تکذیب خبر کنار گذاشتن شیث از راه آهن تاکید کرد که باشگاه حتی در مورد ضعیف‌ترین بازیکن تیم‌ هم چنین تصمیمی نگرفته‌ چه برسد به شیث که وضعیتش مشخص است. از نظر علی لطیفی شیث در هفته های ابتدایی لیگ با درد برای راه‌آهن بازی کرده و برای استیلی هم اینکه یک بازیکن با جان و دل برای راه‌آهن بازی کند، بسیار مهم است. اما بشنوید از خود شیث که در مصاحبه با تسنیم از یک متد درمانی جدید برای برطرف شدن مصدومیتش خبر داده است: «پس از مشورت با دکتر کیهانی با دکتر هاشمی در بیمارستان لاله آشنا شدم و متوجه شدم که متد جدیدی آمده که با استفاده از آن برای درمان مصدومیت‌هایی مانند کشاله ران دیگر نیازی به جراحی نیست. در این متد جدید که نوعی لیزردرمانی است به ناحیه مصدوم 90 درجه سرما تزریق می‌شود که باعث می‌شود عصب‌های آن ناحیه کشته شود و مصدومیت برطرف شود. با توجه به این متد در بدترین شرایط تا 2 ماه آینده می‌توانم مصدومیتم را درمان کنم و با تیم تمرین کنم. واقعا از اینکه مصدومیتم احتیاج به جراحی ندارد، خوشحالم.»
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات0      نسخه مناسب برای چاپ
سلفی شیث و اون یکی داداشش!
جمعه 2 آبان 1393 - 00:57:58

شیث رضایی ساعاتی پیش این تصویر را در اینستاگرام خود منتشر کرد.

احسان پایه و شیث رضایی
منبع: اینستاگرام شیث رضایی
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات0      نسخه مناسب برای چاپ
Wednesday 22 October 2014
امروز مشخص می شود: شیث نیاز به جراحی دارد یا نه!
چهارشنبه 30 مهر 1393 - 03:00:33

ورزش سه- اظهارات دیشب فرهاد مجیدی در برنامه نود باعث شد تا با کاپیتان سابق پرسپولیس تماس بگیریم اما او همچنان علاقه ای به گفت‌وگو با رسانه ها ندارد. در این میان به نظر می‌ رسد مصدومیت این بازیکن همچنان ادامه داشته و احتمالا کارش به عمل جراحی برسد. او با اینکه از ناحیه کشاله با کندگی استخوان مواجه بود، 6 مسابقه برای راه‌آهن به میدان رفت و در نهایت به مداوای پایش پرداخت. شیث که حدود 40 روز به انجام تمرینات فیزیوتراپی و آب درمانی پرداخت همچنان از ناحیه کشاله احساس درد شدیدی داشته و به گواه خودش حتی به هنگام خواب نیز درد سنگینی را تحمل می‌ کند. به همین خاطر و به واسطه اینکه او برای ادامه مسابقات آمادگی صددرصد ندارد، طی هماهنگی با کادرفنی قرار است ساعت 11 صبح فردا به دکتر کیهانی مراجعه کرده و به همراه کادرپزشکی راه‌آهن آخرین توصیه های او را جویا شود.

به نظر می‌ رسد انجام عمل جراحی آخرین راهکار پزشکان برای رهایی شیث از این مصدومیت است. گفتنی است در صورتی که شیث رضایی طی چند روز آینده پایش را به تیغ جراحان بسپارد از نیم فصل دوم می‌ تواند با آمادگی کامل در خدمت راه‌آهن باشد.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات0      نسخه مناسب برای چاپ
Tuesday 21 October 2014
عکس/ شیث رضایی در کنسرت مرتضی پاشایی
سه شنبه 29 مهر 1393 - 03:16:57

همانطور که قبلا هم در این سایت به آن اشاره شده شیث رضایی هفته گذشته دو شب پیاپی به کنسرت دوستش، مرتضی پاشایی رفت. در اینجا دو تصویر از حضور شیث در آن کنسرت که در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد را مشاهده می کنید.

مرتضی پاشایی و شیث رضایی -مهرماه 93

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات0      نسخه مناسب برای چاپ
Monday 20 October 2014
در حاشیه کنسرت مرتضی پاشایی/گپ شیث با رهنما، گلزار و مجیدی!
دوشنبه 28 مهر 1393 - 09:37:42

گزارش کنسرت هفته گذشته مرتضی پاشایی با حضور شیث رضایی و سایر چهره های ورزشی-هنری را در روزنامه گل بخوانید.
برای دانلود ویدئوی مربوط به تشویق شیث رضایی توسط پرسپولیسی های حاضر در کنسرت که توسط هواداران گرفته شده و شیث هم آن را در اینستاگرام خود قرار داده روی تصویر زیر کلیک کنید.


نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات3      نسخه مناسب برای چاپ
Thursday 16 October 2014
شیث همچنان مصدوم
پنجشنبه 24 مهر 1393 - 02:41:34

از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی راه آهن از ساعت 14:30 امروز به مصاف پاس همدان می رود. حمید استیلی در نشست خبری قبل از این بازی یادآور شد که شیث رضایی همچنان مصدوم است و در این مسابقه غایب خواهد بود.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     نظرات برای این خبر غیر فعال هستند      نسخه مناسب برای چاپ
Wednesday 15 October 2014
عکس / سلفی شیث و داداشی خوبش
چهارشنبه 23 مهر 1393 - 02:32:05
شیث رضایی ساعاتی پیش سلفی خودش و مرتضی پاشایی را در اینستاگرام منتشر کرد و درباره آن نوشت: «یه شب خوب با داداشیم»

مرتضی پاشایی و شیث رضایی

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات3      نسخه مناسب برای چاپ
Thursday 09 October 2014
شیث غایب اردوی کیش
پنجشنبه 17 مهر 1393 - 23:34:05

راه آهن از ابتدای هفته جاری در کیش اردو زده است. به گزارش کاپ شیث رضایی که همچنان با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند به کیش نرفته و در این اردو حضور ندارد.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات3      نسخه مناسب برای چاپ
Sunday 05 October 2014
شیث در تهران، رفقا در کیش
يكشنبه 13 مهر 1393 - 01:40:59
به گزارش کاپ کاروان تیم فوتبال راه آهن بعدازظهر دیروز تهران را به مقصد کیش ترک کرد. این تیم در مدت حضور در جزیره در هتل صدف اردو می زند. شیث به دلیل مصدومیت در این اردو حاضر نیست.

عکس از اینستاگرام شیث رضایی

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     نظرات برای این خبر غیر فعال هستند      نسخه مناسب برای چاپ
برو به صفحه       >>