آمار وب سایت دوستداران شیث رضایی: صفحه اصلی
ثبت نام کنید !  برای استفاده از تمام امکانات ثبت نام کنید
نام کاربری:    کلمه عبور:   
Wednesday 20 August 2014
راه ندادن شیث به کلینیک نهایت پلشتی است
چهارشنبه 29 مرداد 1393 - 01:37:11

محمد مایلی کهن پس از آنکه با شکایت علی دایی به حبس تعلیقی محکوم شد گفت و گویی با ورزش سه انجام داد که طی آن به موضوع ممنوعیت حضور شیث رضایی در کلینیک پرسپولیس به خواست علی دایی هم اشاره کرد: «چندی قبل چند نفر از دوستان گفتند بزرگترها بیایند و آشتی مان بدهد اما من گفتم تا عمر دارم دلم نمی‌ خواهد این آدم را ببینم. بگذارید یک چیزی به شما بگویم، کلینیک درمانی باشگاه پرسپولیس در محل مجتمع درفشی فر برای همه عموم آزاد است یعنی همسایه من و بقال سر کوچه هم می‌ تواند به این کلینیک برود اما ایشان مانع ورود شیث رضایی شده است آن هم آدمی که 8 سال برای پرسپولیس بازی کرده است. من باور نمی‌ کنم نمی‌ توانم درک کنم چطور همسایه می‌ تواند به درفشی فر برود اما شیث رضایی حق ندارد، به نظر من این نهایت پلشتی است.»
متن کامل این مصاحبه را می توانید از اینجا بخوانید.
محمد مایلی کهن مصاحبه هایی هم با خبرگزاری تسنیم و خبرآنلاین داشته که در آنها هم از رفتار دایی با شیث انتقاد کرده است.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات0      نسخه مناسب برای چاپ
Tuesday 19 August 2014
تساوی راه آهن در حضور 14 دقیقه ای شیث
سه شنبه 28 مرداد 1393 - 22:21:22

راه آهن در حالی از ساعت 19 و 10 دقیقه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف ذوب آهن رفت که شیث رضایی روی نیمکت این تیم حضور داشت. در دقیقه 82 در شرایطی که راه آهن دو بر یک از میزبان خود پیش بود، حمید استیلی در راستای تدافعی کردن تیمش شیث را جایگزین بهادر عبدی نمود. ذوب آهنِ سراسر حمله اما در نهایت در ششمین دقیقه از وقتهای تلف شده دروازه راه آهنِ کاملا عقب کشیده را باز کرد تا حضور شیث مانع از فرو ریختن دروازه این تیم نشود تا سوغات راه آهن از اصفهان تنها یک امتیاز باشد.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات0      نسخه مناسب برای چاپ
Thursday 14 August 2014
گزارش تصویری از حضور شیث رضایی در بازی راه آهن و فولاد خوزستان
پنجشنبه 23 مرداد 1393 - 22:04:15

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات7      نسخه مناسب برای چاپ
باخت راه آهن در روز اشتباه سازمان لیگ درباره شیث
پنجشنبه 23 مرداد 1393 - 13:38:56

در هفته سوم لیگ برتر راه آهن تهران از ساعت 18 امروز به مصاف فولاد خوزستان رفت و با یک گل مغلوب میزبان خود شد. شیث رضایی در این بازی که مثل هفته قبل پخش زنده تلویزیونی نداشت 90 دقیقه برای راه آهن بازی کرد و جالب آنکه سایت رسمی سازمان لیگ درباره او اشتباه عجیبی مرتکب شد و تک گل مسابقه را که سروش رفیعی زده بود به عنوان یک گل به خودی به پای او نوشت. این اشتباه اما دقایقی بعد اصلاح شد.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات9      نسخه مناسب برای چاپ
Tuesday 12 August 2014
واکنش غیررسمی منتسب به شیث: حیف که ممنوع المصاحبه ام وگرنه...
سه شنبه 21 مرداد 1393 - 23:16:57

پس از آنکه علی دایی ورود شیث رضایی را به کلینک پرسپولیس ممنوع کرد کاملا قابل پیش بینی بود که با سیاست سکوتی که مدافع راه آهن در پیش گرفته این بازیکن واکنش رسانه ای به این ممنوعیت نامتعارف نخواهد داد. با این حال برخی اخبار غیررسمی حاکی از ناراحتی شدید شیث از دایی است. یک نقل قول منتسب به شیث هم در رسانه ها منتشر شده که می توانید آن را در فوتبال ایران بخوانید.
جالب آنکه جمله ای که شیث اگر هم گفته باشد در یک جمع خصوصی بوده تیتر یک چاپ روز چهارشنبه روزنامه شوت شده است.

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات15      نسخه مناسب برای چاپ
Monday 11 August 2014
دردسرهای حضور غریبانه شیث در درفشی فر
دوشنبه 20 مرداد 1393 - 19:21:30

خبرگزاری تسنیم ظهر امروز حضور شیث رضایی در کلینک پرسپولیس را رسانه ای کرد. همین خبرگزاری دقایقی بعد خبر ممنوعیت افراد خارج از باشگاه برای رفت و آمد به درفشی فر را به خاطر حضور شیث و با تصمیم کادر فنی مخابره نمود. خبرگزاری فارس هم در روایتی نه چندان بی طرفانه مدعی شد که حضور شیث در درفشی فر آرامش پرسپولیس را بر هم زده است. اشاره خنده دار فارس به عصبانیت برخی از بازیکنان پرسپولیس به خاطر حضور شیث واکنش جالب بانک ورزش را در پی داشت. غم انگیزترین روایت از حضور مخفیانه اما جنجالی شیث رضایی در کلینیک باشگاه هم از آن خبر آنلاین بود که مدعی شد «او گاهی به صورت پنهانی در را باز و تمرین تیم سابقش را تماشا می کند.»

پ.ن.: مگر شیث مصدوم است؟

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات12      نسخه مناسب برای چاپ
Saturday 09 August 2014
چرا راه آهن گل خورد؟
شنبه 18 مرداد 1393 - 23:57:53

رامین رضاییان درباره گلی که راه آهن از نفت تهران دریافت کرد به خبرگزاری تسنیم گفت: با توجه به گلی که به ثمر رساندیم، بیشتر به فکر حفظ نتیجه بودیم و به همین دلیل کمی عقب کشیدیم. عقب‌نشینی ما با اشتباه دروازه‌بان‌مان همراه بود و روی ناهماهنگی با مدافعان گل تساوی را دریافت کردیم. دروازه‌بان خارجی‌مان تازه به تیم اضافه شده و نمی‌تواند فارسی را خوب صحبت کند و به همین دلیل در صحنه گل با شیث رضایی ناهماهنگ بود و این مسئله منجر به گل خوردن ما شد.
ابراهیم کریمی که زوج شیث رضایی در قلب خط دفاعی راه آهن است هم درباره این گل به خبرگزاری فارس گفت: «در مجموع بازی عجیبی بود، ما خوب بازی می‌کردیم اما در یک صحنه که به هیچ عنوان موقعیت گل هم نبود توپ وارد دروازه ما شد و بازی به تساوی کشیده شد. روی یک اشتباه گل خوردیم اما خوشحالم که توانستیم آن را جبران کنیم. من در آن صحنه نبودم و شیث رضایی در آن صحنه حضور داشت. به هر حال آن صحنه از جمله صحنه‌های نادر بود، گلر ما به علت اینکه زبان فارسی بلد نبود در ارتباط کلامی با بازیکنان به مشکل خورد وگرنه او در دیدار مقابل نفت عملکرد خوبی داشت. در ارتباط برقرار کردن دچار مشکل شد با تمام این شرایط خدا کمک کرد و توانستیم پیروز از میدان خارج شویم.»
ویدئوی این گل را می توانید از اینجا ببینید.

پ.ن.1: موضوعی که بازیکنان راه آهن به آن اشاره کرده اند تا حدودی یادآور مشکلی است که دانیل داوری در برقراری ارتباط با مدافعان تیم ملی دارد.
پ.ن.2: انگلیسی شیث خوب است و کلا مشکلی برای برقراری ارتباط با بازیکنان خارجی ندارد.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات11      نسخه مناسب برای چاپ
Friday 08 August 2014
گزارش تصویری از حضور شیث رضایی در بازی راه آهن و نفت تهران
جمعه 17 مرداد 1393 - 01:41:49

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     نظرات برای این خبر غیر فعال هستند      نسخه مناسب برای چاپ
اولین برد فصل شیث و دوستان
جمعه 17 مرداد 1393 - 00:52:16

در هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران راه آهن دو بر یک نفت تهران را شکست داد تا شاگردان حمید استیلی اولین پیروزی خود در فصل جدید را جشن بگیرند. در این مسابقه که پخش تلویزیونی نداشت شیث رضایی 90 دقیقه برای راه آهن بازی کرد و آنطور که برخی منابع خبری مدعی شده اند در صحنه گل نفت به این دلیل که با دروازه بان خودی تعارف کرده تا حدودی مقصر بوده است.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات5      نسخه مناسب برای چاپ
Monday 04 August 2014
ویدئو/ وقتی شیث احسان را سورپرایز می کند
دوشنبه 13 مرداد 1393 - 00:33:40

شیث رضایی در شب تولد احسان پایه دوست صمیمی اش را غافلگیر کرد. برای دانلود ویدئویی که در آن فقط صدای شیث را می شنوید روی تصویر زیر کلیک نموده و سپس با کلیک راست روی آیکون دانلود Save Link As را انتخاب کنید.

منبع: صفحه اینستاگرام احسان پایه

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات6      نسخه مناسب برای چاپ
برو به صفحه       >>