آمار وب سایت دوستداران شیث رضایی: صفحه اصلی
ثبت نام کنید !  برای استفاده از تمام امکانات ثبت نام کنید
نام کاربری:    کلمه عبور:   
Saturday 26 July 2014
عکس/ استاد بدنسازی
شنبه 4 مرداد 1393 - 08:36:03

شیث رضایی در حال راهنمایی امین منوچهری

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات1      نسخه مناسب برای چاپ
Thursday 24 July 2014
معمای شماره 4/ شیث از 13 دل کند
پنجشنبه 2 مرداد 1393 - 08:22:27

طبق اعلام سایت رسمی باشگاه راه آهن شیث رضایی در لیگ چهاردهم پیراهن شماره 4 این تیم را به تن خواهد کرد. شیث در حالی این شماره را انتخاب کرده است که شماره محبوبی که او حتی آن را روی تنش هم حک کرده یعنی شماره 13 آزاد بود و هیچ بازیکنی آن را برنداشت. حتی محمد آبشک که در داماش 13 می پوشید و به نظر می رسید جدی ترین مدعی این شماره باشد هم در این فصل با شماره 20 برای راه آهن به میدان خواهد رفت.

شیث رضایی در دیدار دوستانه راه آهن برابر شهرداری اردبیل

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات10      نسخه مناسب برای چاپ
Tuesday 22 July 2014
شیث در اردبیل
سه شنبه 31 تير 1393 - 13:40:40
تیم فوتبال راه آهن که در اردبیل اردو زده است دیروز دیدار دوستانه ای را برابر شهرداری اردبیل برگزار کرد و سه بر صفر برنده شد. تصاویر زیر مربوط به آن بازی و تمرینات قبل از آن است.
روی تصاویر کلیک کنید.

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات2      نسخه مناسب برای چاپ
Monday 21 July 2014
عکس/ شیث در اوج
دوشنبه 30 تير 1393 - 12:03:04

در تصاویری که اخیرا از شیث رضایی منتشر شده بود او جدی و حتی کمی عبوس به نظر می رسید. در جدیدترین عکسهای رسیده از اردوی سرعین اما این بازیکن بالاخره خندان رویت شد. آمادگی بدنی شیث در تمرینات هم مورد توجه برخی رسانه ها مثل آی اسپورت قرار گرفته است.

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات10      نسخه مناسب برای چاپ
Sunday 20 July 2014
عکس/ شبی که شیث گل زد
يكشنبه 29 تير 1393 - 11:02:13

شیث رضایی یک هفته پیش در اولین بازی دوستانه راه آهن در فصل جدید برای این تیم گلزنی کرد. تصاویر زیر کاپیتان سابق پرسپولیس را در آن مسابقه نشان می دهد. کمی برنزه و البته جدی تر از همیشه!

شیث رضایی در بازی راه آهن برابر استقلال قزوین

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات6      نسخه مناسب برای چاپ
مدیرعامل راه آهن: جذب شیث فنی است نه رفاقتی
يكشنبه 29 تير 1393 - 09:54:16

مدیرعامل باشگاه راه آهن درباره اینکه آیا حضور عابدزاده ها و شیث رضایی چهره این تیم را پرسپولیسی تر کرده است به خبرگزاری تسنیم گفت: «ممکن است با حضور اين افراد چهره تيم کمي پرسپوليسي شده باشد اما نکته اينجاست که هيچ بازيکنی هيچ وقت براي پرسپوليس و استقلال نبوده‌ است چون اين باشگاه‌ها سازنده نيستند، درست برعکس راه‌آهن که امثال مجتبي محرمي يا امير قلعه‌نويي را به پرسپوليس و استقلال داده است.»
صادق رئیسی کیا همچنین در پاسخ به این سوال که آیا جذب شیث رضایی فنی بوده یا رفاقتی، اظهار داشت: «من مطمئن هستم که انتخاب استیلی انتخاب فنی بوده نه رفاقتی! ضمن اینکه ما از شیث تعهد گرفته‌ایم و قرار شد این بازیکن از تعهدی که به ما داده عبور نکند. البته رضایی به من قول داد که امسال شاهد حضور یک شیث جدید در فوتبال ایران باشیم.»
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     نظرات برای این خبر غیر فعال هستند      نسخه مناسب برای چاپ
Thursday 17 July 2014
بند عجیب قرارداد شیث: مصاحبه ممنوع!
پنجشنبه 26 تير 1393 - 07:52:41

به نقل از ایسنا، فارس و آی اسپورت، خبرلایو شیث رضایی پس از حضور در هیات فوتبال تهران حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد و تاکید کرد که بندی از قراردادش با راه آهن او را از این کار منع می کند.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات4      نسخه مناسب برای چاپ
واکنش منتسب به دایی پس از راه آهنی شدن شیث: مبارک آقایان باشد
پنجشنبه 26 تير 1393 - 07:47:43

قدس آنلاین- علی دایی اگرچه سعی دارد نسبت به اتفاقات باشگاه راه آهن، خودش را بی تفاوت نشان بدهد اما واقعیت این است که حضور پرسپولیسی های سابق که رابطه خوبی با او ندارند، دغدغه ذهنی بزرگی را برای سرمربی سرخها به وجود آورده است. جذب پرسپولیسی های سابق و آنهایی که به نوعی با سرخهای پایتخت به بن بست خورده اند از سوی باشگاه راه آهن و البته حمید استیلی همچنان ادامه دارد. جدیدترین صید سرمربی راه آهن که امروز قطعی شد، شیث رضایی است. مدافع سابق پرسپولیس و فصل گذشته مس کرمان، که ظرف چند سال اخیر درگیری های زیادی را با علی دایی و باشگاه پرسپولیس داشت، حالا به جمع راه آهنی ها و البته پرسپولیسی های سابقی چون احمدرضا و امیر عابدزاده، کلانی، جعفر کاشانی و ابوالقاسم پور اضافه شده است. نقل و انتقالی که خبر مربوط به آن به سرعت برق و باد کیلومترها فاصله با استانبول ترکیه را طی کرد و به دایی رسید. سرمربی پرسپولیس که خاطرات خوبی از همکاری با شیث ندارد در واکنش به خرید جدید راه آهنی ها و اینکه یک پرسپولیسی سابق دیگر در جمع استیلی و شاگردان حضور پیدا کرده گفت:"مبارک آقایان باشد". علی دایی اگرچه سعی دارد نسبت به اتفاقات باشگاه راه آهن، خودش را بی تفاوت نشان بدهد اما واقعیت این است که حضور پرسپولیسی های سابق که رابطه خوبی با او ندارند، دغدغه ذهنی بزرگی را برای سرمربی سرخ ها به وجود آورده است. این در حالی است که قرار است ظرف یکی دو روز آینده تکلیف راه آهنی شدن علی کریمی نیز مشخص شود. اتفاقی که می تواند یکی دیگر از مخالفان دایی را به جمع راه آهنی ها اضافه کند و دغدغه ذهنی دایی را به اوج برساند.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     نظرات برای این خبر غیر فعال هستند      نسخه مناسب برای چاپ
شیث رسما به راه آهن پیوست
پنجشنبه 26 تير 1393 - 07:42:29

شیث رضایی دیروز قرارداد یکساله خود با راه آهن را در هیات فوتبال استان تهران ثبت کرد. مبلغ قرارداد شیث از سوی باشگاه راه آهن 200 میلیون تومان اعلام شده است.
نوشته شده توسط : دوستدار شیث     نظرات برای این خبر غیر فعال هستند      نسخه مناسب برای چاپ
Wednesday 16 July 2014
رقبای دیروز، برادران امروز؟
چهارشنبه 25 تير 1393 - 06:30:07

آی اسپورت- بهادر عبدی که در پرسپولیس در دوره افشین قطبی رقیب شیث رضایی بود، ممکن است از او خاطره خوبی نداشته باشد اما به هرحال شرایط این دو تغییر کرده و حالا بهادر می تواند با اعتماد به نفس درباره شیث که در پرسپولیس او را چندان دوست نداشت حرف بزند. بهادر  درباره حضور شیث رضایی در تمرینات راه آهن می گوید: «مطمئنم شیث از اشتباهاتش درس گرفته و آنها را تکرار نمی کند. او بازیکن باکیفیتی است و انگیزه زیادی دارد.»

عبدی در گفت و گو با دانا درباره رابطه اش با شیث رضایی گفت: «من و شیث در گذشته در پرسپولیس اختلافاتی داشتیم اما همه چیز برای گذشته است و الان مثل دو برادر هستیم. شیث مشکلاتی برایش پیش آمد که مدتی از فوتبال دور بود اما خوشحالم که برگشته و واقعا مثل برادر کنارش هستم و کمکش می کنم تا به روزهای اوج خودش برگردد.»

نوشته شده توسط : دوستدار شیث     خواندن / ارسال نظرات3      نسخه مناسب برای چاپ
برو به صفحه       >>